Semolino Kleszczowa
ul. Kleszczowa 10, Włochy
Restauracja Kleszczowa
Włoska restauracja Warszawa Włochy
Smacznego
Witajcie w Semolino - Kleszczowa

Nowoczesna a zarazem ciepła i przytulna dzięki połączeniu miedzi i drewna. Wyjątkowe miejsce gdzie możemy patrzeć jak kucharze przygotowują nasze ulubione dania dzięki kuchni otwartej na salę. Restauracja nie posiada stałego menu – codziennie nasi kucharze tworzą nowe dania by trafić w gusta i zadowolić podniebienie każdego gościa. Dajemy Wam możliwość skomponowania własnego dania – wystarczy w specjalnej ankiecie zaznaczyć swoje ulubione składniki!

Smacznego
Złóż zamówienie online
Semolino
Nasze menu
Semolino
Skomponuj własną potrawę
Odwiedź naszą restaurację i sam skomponuj swoją pizzę lub pastę tak, jak lubisz. Nasz kucharz przygotuje ją specjalnie dla Ciebie. Kliknij dłoń aby wyświetlić składniki
Semolino

Restauracja włoska Warszawa Włochy - Pizza i nie tylko

Szukasz pomysłu na obiad? Masz ochotę na pyszny lunch w pracy? A może chcesz zabrać rodzinę na wspaniały weekendowy obiad? Nie ruszając się z Warszawy, blisko dzielnicy Włochy znajdziesz restaurację włoską Semolino. To miejsce wykreowanie z pasji do smacznego, wartościowego jedzenia, ale też wiedzy o najlepszej europejskiej kuchni. W naszych lokalach czuć tę miłość od włoskich smaków, którymi z przyjemnością się z Tobą dzielimy. Odkryj nasze menu - pizza i makarony to tylko niektóre z pozycji.

Najlepsza pizza? Zapraszamy do Semolino Kleszczowa na Włochach

Pizzeria Semolino zaprasza wszystkich miłośników dobrej kuchni i pysznego jedzenia najlepszej jakości. Możesz składać zamówienia online z dowozem lub odwiedzać nasze lokale i spędzać miło czas wśród wspaniałych aromatów wydobywających się z kuchni. Którąkolwiek opcję wybierzesz, gwarantujemy, że zjesz najlepszą pizzę w Warszawie. Włochy i okolice to obsługiwane przez nas rejony, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kartą dań i wybrania swoich ulubionych przysmaków lub przetestowania nowych potraw.

Semolino

Pizzeria Warszawa Włochy

Wyjątkowy wygląd, smak i zapach dań uzyskujemy za sprawą oryginalnych składników. Nasza pizza ma najlepiej wyrobione i wypieczone ciasto na bazie włoskiej mąki, sosy pomidorowe są zrobione z warzyw dojrzewających pod gorącym słońcem, a mięsa marynowane w aromatycznych ziołach. Przekonaj się osobiście, jak wiele dają detale, czyli oliwa tłoczona z najbardziej dorodnych oliwek czy wino do risotto pochodzące z najlepszych winiarni.

Nasze włoskie restauracje w Warszawie są dostępne również w innych lokalizacjach – Semolino znajdziesz również w Hali Koszyki oraz przy ul. Woronicza na Mokotowie.

Włoska restauracja Warszawa Włochy