Nowa restauracja włoska w Warszawie na Włochach: Rozkosz dla podniebienia

Włoska restauracja Warszawa Włochy

Teraz, gdy zamarzysz o aromatycznym spaghetti lub pizzy na idealnie cienkim cieście, nie musisz tęsknie wypatrywać wakacji we Włoszech. W naszej stolicy, w dzielnicy Warszawa Włochy, w nowej restauracji, zjesz dokładnie takie przysmaki jak te, przygotowywane w Mediolanie, Rzymie czy Neapolu. Gotowy na ucztę dla podniebienia?Odwiedź nowo otwarty lokal przy ulicy Kleszczowej 10 i odkryj menu, które sprawi, że zaspokoisz nawet największy apetyt na coś pysznego! Znasz nas z innych lokalizacji? Wiesz, że jesteśmy najlepsi. To nasze pierwsze spotkanie? Zapewniamy, że będziesz wracał częściej.

Co zjesz w nowej restauracji w dzielnicy Warszawa Włochy?

Krótko mówiąc – dokładnie to, co we Włoszech! Proponujemy wyjątkowe, starannie skomponowane menu autorskie, bogate w różne rodzaje past, antipasti, risotto i oczywiście pizze w wielu wariantach do wyboru. Do tego aromatyczne zupy, treściwe dania główne, ryby i owoce morza, a na koniec wybitne desery.

Bez względu na to, czy marzysz o oryginalnym tiramisu, czy carpaccio z wyselekcjonowanych składników, zjesz je we włoskiej restauracji w Warszawie Włochy! Tylko kilka kroków dzieli Cię od tego, aby przenieść się z tętniącego życiem miasta do cichej, klimatycznej tawerny, utrzymanej w śródziemnomorskim klimacie.

Wyjątkowo przytulne i ciepłe miejsce – Semolino przy Kleszczowej zaprasza!

Gdzie jest najlepsza włoska pizza? W którym miejscu patate all’rosmarino smakują jak w Toskanii? Odpowiedź jest jedna – we włoskiej restauracji Semolino, którą teraz otwieramy w kolejnej już lokalizacji. Zapraszamy Cię do dzielnicy Warszawa Włochy – włoska pizza, makarony, zupy, sałatki, dania główne, przekąski, przystawki i desery smakują tu najlepiej!

Czeka na Ciebie szef kuchni rozmiłowany z smakach kuchni południa oraz niezwykle kulturalna obsługa kelnerska. W przyjemnym otoczeniu zrelaksujesz się po pracy, spędzisz miłe chwile z ukochaną osobą, nadrobisz towarzyskie zaległości ze znajomymi i odkryjesz na nowo radość płynącą ze wspólnych rodzinnych obiadów.

Odwiedź Semolino – włoską restaurację w Warszawie Włochy

Gorąco zapraszamy Cię do rezerwacji stolika we włoskiej restauracji Semolino w Warszawie Włochy. Przy ulicy Kleszczowej 10 powstaje już nasz kolejny lokal. Jednak nie odbiega niczym od pozostałych – jest tak samo piękny, a zapach serwowanego w nim jedzenia uderza niezwykłym aromatem już od chwili przekroczenia progu.

Przyjdź sam lub zabierz ze sobą najbliższych. Do zobaczenia i buon appetito! 

Sprawdź pizza Warszawa Włochy

Semolino
Sprawdź inne artykuły