Pizza Warszawa Włochy: Nowa restauracja na kulinarnej mapie miasta

Włoska restauracja Warszawa Włochy

Pizza – to włoskie danie skradło serca Polaków i od lat jest jednym z najchętniej zamawianych w restauracjach. Jeśli wybierasz się na prawdziwą ucztę ze swoją rodziną lub przyjaciółmi, koniecznie odwiedź nowy lokal na kulinarnej mapie Warszawy – Włochy mają nową pizzerię Semolino, a w niej menu, które rozpieści Twoje kubki smakowe!To już kolejna z naszych restauracji w stolicy. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i jesteśmy teraz jeszcze bliżej Twojego mieszkania czy miejsca pracy. U nas zjesz pysznie, zdrowo i w przyjemnej atmosferze. Pizzeria Warszawa Włochy to wyjątkowa przestrzeń dla miłośników gorących klimatów słonecznego południa.

Pizzeria włoska w Warszawie – Włochy bliżej niż myślisz!

Za co kochamy Włochy? Wielu z nas odpowie – za pizzę! Teraz nie musisz już jechać do Rzymu, Wenecji czy Florencji, aby skosztować swojego przysmaku. W naszej pizzerii zjesz dania, które przeniosą Cię o tysiące kilometrów stąd i wypełnią Cię szczęściem.

Pizzeria Semolino serwuje pizzę na idealnym cieście, zarówno w wersji klasycznej, jak i z dodatkami. Margherita z oryginalnym sosem pomidorowym, Moderata z szynką premium i soczystymi pomidorkami, a może Frutti di Mare z owocami morza? Gwarantujemy, że cokolwiek wybierzesz zaznasz kulinarnej radości i spełnienia.

Twoje miejsce w Warszawie Włochy – pizzeria Semolino przy Kleszczowej

W naszej nowej lokalizacji zjesz najlepszą pizzę w mieście! Warszawa Włochy, a dokładniej Kleszczowa 10 to nowa siedziba pizzerii Semolino, którą wielu z Was już zdążyło poznać i pokochać. Jeszcze nie miałeś okazji zjeść u nas? Teraz jest na to najlepszy moment! Przyjdź na otwarcie lub później, zorganizuj u nas uroczystą rodzinną kolację albo kameralną randkę z bliską osobą. A może wpadniesz w przerwie od pracy na pyszny lunch? Serwujemy obiady i kolacje, przekąski oraz inne posiłki, które dodadzą Ci energii w ciągu dnia i zamienią nawet szare popołudnie w tęczowy, włoski festiwal smaków.

Sprawdź pizza Warszawa Włochy

Semolino
Sprawdź inne artykuły