Semolino Kleszczowa
ul. Kleszczowa 10, Włochy
Restauracja Kleszczowa
Włoska restauracja Warszawa Włochy
Smacznego
Witajcie w Semolino - Kleszczowa

Nowoczesna a zarazem ciepła i przytulna dzięki połączeniu miedzi i drewna. Wyjątkowe miejsce gdzie możemy patrzeć jak kucharze przygotowują nasze ulubione dania dzięki kuchni otwartej na salę. Restauracja nie posiada stałego menu – codziennie nasi kucharze tworzą nowe dania by trafić w gusta i zadowolić podniebienie każdego gościa. Dajemy Wam możliwość skomponowania własnego dania – wystarczy w specjalnej ankiecie zaznaczyć swoje ulubione składniki!

Semolino
Nasze menu
Semolino
Skomponuj własną potrawę
Odwiedź naszą restaurację i sam skomponuj swoją pizzę lub pastę tak, jak lubisz. Nasz kucharz przygotuje ją specjalnie dla Ciebie. Kliknij dłoń aby wyświetlić składniki
Semolino

Pizza - Piastów

Szukasz pysznej pizzy w Piastowie? W niewielkiej odległości od Twojego domu lub biura mieści się nasza restauracja włoska. Serwujemy w niej wyjątkowe potrawy inspirowane recepturami z gorącego południa. Spróbujesz u nas nie tylko najlepszej pizzy z oryginalnymi dodatkami, ale też innych dań obiadowych i przekąsek.

Restauracja włoska Piastów - pełnia smaków i aromatów

Serwujemy przepyszne lunche oraz kolacje, a zwieńczeniem każdego posiłku są obłędne desery. Jeżeli jesteś gotowy na kulinarną wycieczkę, lub zwyczajnie masz ochotę na klasyczną włoską pizzę, nie musisz nawet opuszczać Piastowa. Restauracja włoska Semolino dowiezie tu Twoje zamówienie w najkrótszym możliwym czasie.

Ale mimo opcji dowozu, serdecznie zapraszamy Ciebie, Twoją rodzinę i przyjaciół do wybranego z naszych lokali. Mieścimy się aż w czterech lokalizacjach, z czego najbliższą Twojego miasta jest Semolino przy ulicy Woronicza oraz Obrzeżnej. Czekamy!

Semolino

Najlepsza pizza z oryginalnymi składnikami

Przywołaj wakacyjne wspomnienia lub spełnij marzenie o odkrywaniu włoskich smaków bez dalekich podróży. Szef kuchni Semolino zaprosi Cię do odkrywania niezwykłych miejsc, które pozostaną w Twojej pamięci na lata. Odkryjesz u nas sycące dania z ryżem charakterystyczne dla północy kraju, a także pizze i lekkie makarony, którymi zajadają się mieszkańcy i turyści na południu. Krótka przerwa na posiłek w ciągu dnia? Umili ją każde z dań serwowanych w Semolino.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na pizzę, sałatki, pasty, mięsa, owoce morza, zupy, risotto oraz przystawki. To dania idealne na mały i duży głód, zaspokające nie tylko apetyt, ale też przyjemne dla zmysłów.

Włoska restauracja Warszawa Włochy