Semolino Kleszczowa
ul. Kleszczowa 10, Włochy
Restauracja Kleszczowa
Włoska restauracja Warszawa Włochy
Smacznego
Witajcie w Semolino - Kleszczowa

Nowoczesna a zarazem ciepła i przytulna dzięki połączeniu miedzi i drewna. Wyjątkowe miejsce gdzie możemy patrzeć jak kucharze przygotowują nasze ulubione dania dzięki kuchni otwartej na salę. Nasza włoska restauracja nie posiada stałego menu – codziennie nasi kucharze tworzą nowe dania by trafić w gusta i zadowolić podniebienie każdego gościa. Dajemy Wam możliwość skomponowania własnego dania – wystarczy w specjalnej ankiecie zaznaczyć swoje ulubione składniki!

Semolino
Nasze menu
Semolino
Skomponuj własną potrawę
Odwiedź naszą restaurację i sam skomponuj swoją pizzę lub pastę tak, jak lubisz. Nasz kucharz przygotuje ją specjalnie dla Ciebie. Kliknij dłoń aby wyświetlić składniki
Semolino

Pizza - Ursus

Marzy Ci się pizza, która smakuje jak w Neapolu? Chcesz wdychać zapach śródziemnomorskich ziół i dojrzałych w gorącym słońcu pomidorów? Odwiedź restaurację włoską koło Ursusa i poczuj się, jakbyś na kilkadziesiąt minut przeniósł się z szarej Warszawy do skąpanych w słońcu miast i prowincji Półwyspu Apenińskiego. Czeka tu na Ciebie bogata i zróżnicowana karta dań, a w niej niezwykle smaczne przekąski, zupy, dania główne oraz desery. Stworzysz z nich wykwintną ucztę, może zechcesz, aby towarzyszyli Ci w niej bliscy i przyjaciele?

Najbardziej aromatyczna pizza – Ursus i okolice

Wyjątkowe miejsce, które jest przesiąknięte włoską atmosferą mieści się bliżej niż myślisz! Restauracja włoska serdecznie zaprasza miłośników kuchni inspirowanej słoneczną Italią. Już po przekroczeniu progu naszego lokalu nieopodal dzielnicy Ursus, poczujesz się jak na zagranicznych wakacjach. Spędzony u nas czas będzie swoistą wycieczką do najpiękniejszych włoskich zakątków. Jedząc pizzę czy pastę z dodatkami poczujesz się jak na wakacjach, a po deserze będziesz miał wrażenie przyjemnej błogości.

Semolino

Restauracja włoska z klimatem – Pizza blisko Ursusa

Semolino to wymarzone miejsce na lunch, spotkanie ze znajomymi, randkę z drugą połówką i rodzinny obiad. Gwarantujemy, że każdy miłośnik dobrego smaku znajdzie tu coś dla siebie. Coś, co zaspokoi apetyt, ale także rozpieści zmysły.

Nasze dania są inspirowane kuchnią włoską i wykonywane z najlepszych składników. Starannie je selekcjonujemy i dobieramy, a potem łączymy. Szef kuchni to prawdziwy pasjonat i znawca sztuki kulinarnej, pozwól, że zaprosi Cię na wspaniałą podróż!

Odkryj nasze pizze, makarony i nie tylko!

Nasze włoskie restauracje w Warszawie są dostępne również w innych lokalizacjach – Semolino znajdziesz również w Hali Koszyki oraz przy ul. Woronicza na Mokotowie.

Włoska restauracja Warszawa Włochy